שבועות, חג הביכורים - התחדשותלקראת חג שבועות , אחת מהתקופות האהובות עלי במיוחד. הכל פרחוני, אנשים לבושים בלבן, ריח רענן באויר. זה זמן בו אנחנו חוזרים מהסיבוב התקופתי שלנו בעולם, עמוסים בחוויות, הכרויות ומפגשים בלתי פוסקים עם פריטי עיצוב שונים. המסעות שלנו בעולם מאפשרים לנו לחקור חומרים ושימושים של מוצרים חדשים וכל פעם מתרגשת להחשף לחדשנות המתפתחת ללא הרף! זה הזמן בו אנו מסיימים את הביקורים במפעלים שמייצרים עבורנו את המוצרים החדשים ומתעדכנים בתהליכים חדשים שנולדים בעולם כל הזמן. זו תקופה בה אנו עסוקים ביצירת הקולקציות הבאות שלנו ובבחירת הצבעים, החומרים, המוצרים והקומפוזיציות. המחשבה הקבוע שיש לנו בראש היא איך לחדש, איך להפתיע, איך לרענן, איך לרגש... 

קולקציות מוצרים חדשה בTOMAזוהי גם תקופת הביכורים הפרטית שלנו, בה אנו מתחילים לקבל את המוצרים מהסבב הקודם. קונטיינרים של ארגזים מלאים בכל טוב שבא לקשט ולעצב את הבתים של כולכם! קבלת הסנוניות הראשונות של הפריטים החדשים  מלווה בהתרגשות אדירה! כמו סגירת מעגל של יצירה והתבוננות במוצר המוגמר. הסקרנות בעת פתיחת הקרטון הראשון וגילוי המוצר במלוא הדרו ממלא אותנו בהתרגשות גדולה.שלל צבעים חדשים מגיחים החוצה ממתינים להגיע אליכם הביתה ולשמח גם אתכם. קצת מזכיר את תחילת הקיץ, הפרחים והפירות הראשונים לעונה שמגיעים לשולחננו בשבועות. צבעי העונה אצלנו הם צהוב ׳ אפור, ירוק וכחול.. משפחות של פריטים צבעוניים שמשתלבים בהמון מוצרים טבעיים כמו עץ, עשבי ים, עור ממוחזר, ועוד.


 מוצרי עץ מצופה אמיילהפעם אני רוצה לספר לכם על המפגש שלי עם השילוב החדשני של כלי עץ מנגו בציפוי של אמייל. אמייל הוא חומר צבעוני הנוצר מהתכת אבקת זכוכית על שכבת מצע על ידי אפייה בטמפרטורה גבוהה מאוד. אבקת הזכוכית נמסה ולאחר שהיא מתקשה היא הופכת לחומר זגוגי, חלק ונוקשה, העמיד בפני אש וכימיקלים. עד היום האמייל שימש לציפוי של כלי מתכת בעיקר וגם להכנת תכשיטים. בתקופה האחרונה פיתחו טכניקה מיוחדת שמאפשרת לצפות את העץ בחלקו או בשלמותו בצורה מושלמת. השילוב היוצא דופן בין טקסטורת העץ וזו של האמייל כמו גם השילוב של הצבעוניות יוצר קונטרסט מיוחד ומוציא מהעץ רעננות וברק. העץ תמיד מתקבל אצלנו כמוצר ״חם״ ואילו האמייל מוסיף לו נגיעה של אופנה ועכשוויות. כלי כזה יכול לשמש כפריט עיצובי שמוסיף נגיעת צבע בחלל, וגם מאפשר שימוש פרקטי כמו הגשת אוכל עם רטבים חם או קר ללא כל חשש שהעץ יפגע או ישנה את צבעו.


קולקציית עץ מצופה אמייל שלנו מונה שלושה מוצרים: 

 


 

כלי עץ המנגו בציפוי האמייל המרהיבים הללו, הגיעו בדיוק עכשיו, בתיזמון מושלם לחג השבועות.

 

 

מאחלת חג שמח!

טובה מרום, מנכ"ל ובעלים - TOMA